Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Pěnčín, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenciProfiJuniořiPS 12 muži
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 09. 2026 | Ploukonice | 15,35 | 14.9 | 15.35 | -0.45 | 7. | ||
| 12. 09. 2026 | Raspenava | 19,24 | 15.11 | 19.24 | -4.13 | 12. | ||
| 08. 08. 2026 | Dolní Pertoltice | 18,25 | 18.25 | 17.83 | 0.42 | 12. | ||
| 25. 07. 2026 | Nová Ves u Chrastavy | 15,72 | 15.69 | 15.72 | -0.03 | 8. | ||
| 04. 07. 2026 | Jílové u Držkova | 17,41 | 16.27 | 17.41 | -1.14 | 11. | ||
| 16. 05. 2026 | Pěnčín - Huť | 16,26 | 16.19 | 16.26 | -0.07 | 8. | ||
| 09. 05. 2026 | Doubrava | 19,53 | 19.53 | 19.21 | 0.32 | 19. | ||
| 08. 05. 2026 | Košťálov | 18,55 | 18.55 | 17.63 | 0.92 | 15. | ||
| 02. 05. 2026 | Smidary | 17,22 | 17.19 | 172.21 | -155.02 | 16. | ||
| 21. 09. 2025 | Ploukonice | 16,85 | 16.85 | 16.61 | 0.24 | 16. | ||
| 13. 09. 2025 | Raspenava | 17,44 | 16.51 | 17.44 | -0.93 | 13. | ||
| 27. 07. 2025 | Karlinky | 16,78 | 16.78 | 16.73 | 0.05 | 12. | ||
| 26. 07. 2025 | Nová Ves u Chrastavy | 16,82 | 16.68 | 16.82 | -0.14 | 14. | ||
| 19. 07. 2025 | Všelibice | 21,25 | 21.25 | 19.63 | 1.62 | 2. | ||
| 16. 06. 2024 | Velké Hamry | 19,68 | 19.63 | 19.68 | -0.05 | 12. | ||
| 16. 07. 2022 | Krásná Ves | 19,65 | 19.65 | 19.52 | 0.13 | 16. | ||
| 09. 07. 2022 | Raspenava | 29,04 | 28.28 | 29.04 | -0.76 | 16. | ||
| 18. 06. 2022 | Frýdštejn | 24,10 | 24.1 | 23.11 | 0.99 | 11. | ||
| 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 21,90 | 21.9 | 21.19 | 0.71 | 17. | ||
| 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 21,06 | 21.06 | 20.05 | 1.01 | 20. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 30,93 | 30.93 | 30.53 | 0.4 | 17. | ||
| 05. 05. 2018 | Dalešice | 37,76 | 37.76 | 37.17 | 0.59 | 13. | ||
| 06. 08. 2016 | Karlinky | 26,74 | 26.74 | 26.19 | 0.55 | 13. | ||
| 01. 07. 2016 | Vesec p. Kozákovem | 28,28 | 28.28 | 28.28 | 0 | 15. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 26. 09. 2026 | Ploukonice | 20,22 | 18.45 | 20.22 | -1.77 | 8. | ||
| 12. 09. 2026 | Raspenava | 20,57 | 18.77 | 20.57 | -1.8 | 7. | ||
| 09. 08. 2026 | Karlinky | 18,40 | 18.4 | 18.19 | 0.21 | 5. | ||
| 08. 08. 2026 | Dolní Pertoltice | 17,98 | 16.82 | 17.98 | -1.16 | 5. | ||
| 25. 07. 2026 | Nová Ves u Chrastavy | 19,22 | 19.22 | 18.57 | 0.65 | 7. | ||
| 04. 07. 2026 | Jílové u Držkova | 18,79 | 18.37 | 18.79 | -0.42 | 4. | ||
| 27. 06. 2026 | Krásná Ves | 26,37 | 26.37 | 17.44 | 8.93 | 8. | ||
| 17. 05. 2026 | Velké Hamry | 26,33 | 21.39 | 26.33 | -4.94 | 7. | ||
| 16. 05. 2026 | Pěnčín - Huť | 18,51 | 18.51 | 18.3 | 0.21 | 4. | ||
| 09. 05. 2026 | Doubrava | 19,83 | 19.83 | 18.85 | 0.98 | 8. | ||
| 08. 05. 2026 | Košťálov | 23,05 | 22.79 | 23.05 | -0.26 | 9. | ||
| 02. 05. 2026 | Smidary | 29,86 | 17.86 | 29.86 | -12 | 11. | ||
| 21. 09. 2025 | Ploukonice | 34,80 | 33.53 | 34.8 | -1.27 | 6. | ||
| 20. 09. 2025 | Košťálov | 19,01 | 17.51 | 19.01 | -1.5 | 8. | ||
| 13. 09. 2025 | Raspenava | 19,00 | 19 | 17.88 | 1.12 | 3. | ||
| 27. 07. 2025 | Karlinky | 19,15 | 18.73 | 19.15 | -0.42 | 5. | ||
| 26. 07. 2025 | Nová Ves u Chrastavy | 19,21 | 18.98 | 19.21 | -0.23 | 5. | ||
| 19. 07. 2025 | Všelibice | 30,88 | 30.88 | 24.07 | 6.81 | 4. | ||
| 05. 07. 2025 | Jílové u Držkova | 19,89 | 19.89 | 19.02 | 0.87 | 5. | ||
| 07. 06. 2025 | Velké Hamry | 18,85 | 18.85 | 18.18 | 0.67 | 5. | ||
| 31. 05. 2025 | Krásná Ves | 20,33 | 19.17 | 20.33 | -1.16 | 8. | ||
| 18. 05. 2025 | Pěnčín - Huť | 20,38 | 20.38 | 19.83 | 0.55 | 3. | ||
| 10. 05. 2025 | Doubrava | 18,16 | 18.05 | 18.16 | -0.11 | 3. | ||
| 03. 05. 2025 | Smidary | 19,31 | 18.61 | 19.31 | -0.7 | 7. | ||
| 22. 09. 2024 | Košťálov | 27,92 | 27.92 | 27.86 | 0.06 | 9. | ||
| 08. 09. 2024 | Liberec - Karlinky | 18,30 | 18.06 | 18.3 | -0.24 | 1. | ||
| 07. 09. 2024 | Raspenava | 19,31 | 19.31 | 17.87 | 1.44 | 5. | ||
| 11. 08. 2024 | Dneboh | 19,24 | 19.24 | 18.35 | 0.89 | 9. | ||
| 27. 07. 2024 | Nová Ves u Chrastavy | 20,09 | 20.09 | 18.41 | 1.68 | 2. | ||
| 20. 07. 2024 | Všelibice | 28,96 | 25.28 | 28.96 | -3.68 | 2. | ||
| 05. 07. 2024 | Jílové u Držkova | 20,98 | 19.8 | 20.98 | -1.18 | 9. | ||
| 29. 06. 2024 | Krásná Ves | 19,93 | 19.33 | 19.93 | -0.6 | 7. | ||
| 22. 06. 2024 | Škodějov | 20,71 | 20.71 | 19.93 | 0.78 | 1. | ||
| 16. 06. 2024 | Velké Hamry | 18,59 | 18.59 | 18.56 | 0.03 | 2. | ||
| 16. 06. 2024 | B | Velké Hamry | 19,06 | 19.06 | 18.75 | 0.31 | 4. | |
| 08. 06. 2024 | Sychrov | 22,08 | 22.08 | 20.81 | 1.27 | 14. | ||
| 01. 06. 2024 | Sovenice/Chocnějovice | 24,41 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 26. 05. 2024 | Libuň | 25,58 | 20.57 | 25.58 | -5.01 | 16. | ||
| 19. 05. 2024 | Radimovice | 36,71 | 19.1 | 36.71 | -17.61 | 12. | ||
| 23. 09. 2023 | Ploukonice | 23,04 | 21.71 | 23.04 | -1.33 | 10. | ||
| 16. 09. 2023 | Dalešice | 32,18 | 29.21 | 32.18 | -2.97 | 7. | ||
| 16. 09. 2023 | Košťálov | 24,67 | 24.67 | 24.13 | 0.54 | 12. | ||
| 26. 08. 2023 | Pěnčín (areál Huť) | 21,16 | 21.16 | 20.78 | 0.38 | 7. | ||
| 19. 08. 2023 | Jirkov | 19,83 | 19.26 | 19.83 | -0.57 | 5. | ||
| 17. 06. 2023 | Frýdštejn | 42,77 | 42.67 | 42.77 | -0.1 | 6. | ||
| 10. 06. 2023 | Škodějov | 25,22 | 24.22 | 25.22 | -1 | 7. | ||
| 18. 06. 2022 | Frýdštejn | 45,36 | 45.36 | 44.31 | 1.05 | 12. | ||
| 21. 05. 2022 | Škodějov | 23,34 | 22.17 | 23.34 | -1.17 | 4. | ||
| 28. 09. 2013 | Ploukonice | 99,99 | 61.83 | 63.64 | -1.81 | 16. | ||
| 01. 06. 2013 | Huť, hasičský areál | 26,76 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 11. 05. 2013 | Svijany | 27,66 | 27.66 | 26.9 | 0.76 | 13. | ||
| 27. 09. 2008 | Ploukonice, SM | 48,59 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 23. 08. 1997 | Radimovice, LI | 35,26 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 24. 08. 1996 | Radimovice, LI | 28,37 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 10. 07. 1994 | Mistřice | 36,70 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 11. 04. 2026 | Borovany - Trocnov | 33,27 | 0 | 0 | 0 | 18. | ||
Profi | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 05. 2018 | Dalešice | 37,24 | 37.24 | 32.52 | 4.72 | 12. | ||
| 06. 08. 2016 | Karlinky | 33,91 | 33.91 | 26.08 | 7.83 | 9. | ||
| 01. 07. 2016 | Vesec p. Kozákovem | 32,00 | 32 | 32 | 0 | 9. | ||
Junioři | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 09. 05. 2026 | Žďár - Doubrava | 17,67 | 17.47 | 17.67 | -0.2 | 4. | ||
| 02. 05. 2026 | Smidary | 17,44 | 17.44 | 17.13 | 0.31 | 4. | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 07. 2023 | Ženy | Krásná Ves | 29,75 | 29.75 | 26.36 | 3.39 | 13. | |
| 17. 06. 2023 | Ženy | Frýdštejn | 26,45 | 26.45 | 24.63 | 1.82 | 16. | |
| 10. 06. 2023 | Ženy | Škodějov | 35,36 | 35.36 | 33.96 | 1.4 | 15. | |
| 17. 09. 2022 | Dalešice | 26,84 | 26.77 | 26.84 | -0.07 | 13. | ||
| 16. 07. 2022 | Krásná Ves | 22,95 | 22.95 | 22.64 | 0.31 | 6. | ||
| 16. 07. 2022 | Ženy | Krásná Ves | 39,98 | 39.98 | 28.85 | 11.13 | 15. | |
| 09. 07. 2022 | Raspenava | 25,47 | 25.36 | 25.47 | -0.11 | 11. | ||
| 18. 06. 2022 | Frýdštejn | 25,41 | 24.62 | 25.41 | -0.79 | 13. | ||
| 18. 06. 2022 | Ženy | Frýdštejn | 29,47 | 29.47 | 26.73 | 2.74 | 15. | |
| 21. 05. 2022 | Ženy | Škodějov | 25,89 | 23.7 | 25.89 | -2.19 | 6. | |
| 21. 05. 2022 | Škodějov | 26,16 | 25.58 | 26.16 | -0.58 | 7. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 33,16 | 33.16 | 31.48 | 1.68 | 19. | ||
| 01. 07. 2016 | ženy | Vesec p. Kozákovem | 52,20 | 52.2 | 52.2 | 0 | 15. | |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.
